Kinedu

Kinedu mobil uygulamasını kullanarak bebeğinizin gelişimini yakından takip edin.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40M
  • Sürüm 1.1.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kinedu

Kinedu indir. Eğitim kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İlk kez anne oluyorsunuz ve çok mu heyecanlısınız.? Bebeğinizin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için yapılması gerekenleri tek bir uygulamadan öğrenmek isterseniz Kinedu mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamanın içeriklerinden faydalanmak için Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirmeniz yeterli olacaktır. Gelişmiş uygulama seçenekleri doğrultusunda bebeğinizin gelişimsel dönüm noktalarını takip altında tutun, bu konu hakkında detaylı bilgi arşivinden faydalanın. 0-2 yaşındaki çocuğunuzla yapacağınız 1000'den fazla eğlenceli ve yaş temelli gelişim etkinliklerini yine Kinedu mobil uygulamasında bulabilirsiniz.

Hamilelikten yenidoğana ve yürümeye başlayana kadar, Kinedu çocuğunuza ihtiyaç duyacağı becerileri öğretmeye yardımcı olacaktır. Her gün, kendi gelişimine katkıda bulunacak ve bebeğinizle bağ kurmanıza yardımcı olacak erken uyarı faaliyetleriyle ilgili yeni fikirler bulacaksınız. Kinedu, akıllı cihazlarınız yanınızda olduğu sürece size fayda sağlayacak özel bir mobil uygulamadır. Kullanımı oldukça kolay olup seçeneklerin her biri minik bebeklerinizin doğru bir şekilde gelişmesini sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. Minik bebeğinizi doğduğu andan itibaren takip etmek için mobil yardımcınız olarak görev yapacak olan Kinedu sayesinde yeni doğan bebekler ile sağlıklı iletişim kurmanın en kolay halini öğreneceksiniz.

Bebeğin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş eğlenceli aktivitelerle kişiselleştirilmiş günlük aktivite planı sistemli bir şekilde uyguladığınız taktirde bebeğinizin duyularını daha açık bir hale getirebilirsiniz. Hangi yaşta olursa olsunlar bebekler ile kurduğunuz iletişim ileriki yaşlarında onların kişisel gelişimlerini etkileyecek niteliktedir. Bu durumları göz önünde bulundurarak hareket ettiğiniz sürece hem zihinsel hem de bedensel olarak daha sağlıkl bir bebeğiniz olacaktır. Akıllı cihazlarınızı bebekleriniz için çok daha verimli bir hale getirmek için Kinedu mobil uygulamasını değerlendirin. Uygulama tüm içerikleri ile birlikte tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Her beceri için yüzdeliklerle ilerleme sonuçları, çocuğun kendi yaşlarındaki diğer çocuklara kıyasla nasıl olduğunu görebilirsiniz. Takip sisteminin son derece gelişmiş olması ebeveynler açısından oldukça iyi bir durumdur. Bebek yetiştirmenin tüm incelikleri Kinedu sayesinde avuçlarınızın içerisinde bulunacaktır.

Her bir kilometre taşının arkasındaki bilimi, bebeğinizin yaşına ve bunlara ulaşmak için yapabileceğiniz faaliyetlere göre gerçekleştirmeleri gerekenleri öğrenin. Kinedu mobil uygualmasının tüm seçenekleri alanında uzaman kişiler tarafından hazırlanmış olup çocuklarınızın kesinlikle sağlıklı bir şekilde büyümeleri sağlaaycaktır. Gelişimsel alanın yanı sıra bebeğin yaşı ile farklı beceriler için binden fazla video aktivitesi içeren bir katalog yer alıyor. Bu katalogun içeriklerine göz atarak bebeğinize uygun olduğunu düşündüğünüz içerikleri değerlendirebilirsiniz. Özel makaleler ve videolu içerikler her an Kinedu mobil uygulaması ile yanınızda olacak ve sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Uygulama içerisine aile üyelerini ya da varsa bebeğinizin bakıcısını ekleyebilirsiniz. Böylelikle onlarda bebeğinizi takip altında tutarak uygulamnın her içeriğini verimli bir şekilde değerlendirmesini sağlayacaktır. Kinedu ile bebeğinizle sağlıklı iletişim kurmanın yolarını keşfedin.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Kinedu indir