Kinedu

Kinedu, iOS akıllı cihazınızda kullanacağınız gelişmiş bir çocuk yetiştirme uygulamasıdır.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 164.42 MB
  • Sürüm 5.8.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kinedu SAPI de CV

Kinedu indir. Eğitim kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Kinedu, iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek kulalancağınuz kaliteli bir çocuk yetiştirme uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için herhangi ücret ödemenize hiç bir şekilde gerek yoktur. Yeni doğan bebeğiniz ile nasıl iletişim kurmanız gerektiğini bilmiyorsanız ve bunu hakkında detaylı bir yardıma ihtiyacınız varsa kesinlikle Kinedu mobil uygulamasının seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Kolay kullanılabilir olması ebeveynlerin işini kolaylaştıracak nitelikte bir özelliktedir. Bebeğinizin gelişim dönemlerinde keskin noktaları bilmiyorsanız ve alanında uzman kişilerin hazırlamış olduğu makaleler ya da video içerikler ile öğrenin.0 - 2 yaş aralığında bulunan bebekleriniz ile gerçekleştireceğiniz yüzlerce eğitimsel aktivite Kinedu mobil uygulaması ile sizlere sunuluyor. Her birini değerlendirerek bebeğiniz ile sağlıklı bir iletişim kurmanın en kolay yolunu keşfedin.

Çocuk gelişimi alanında uzmanlık unvanına sahip kişiler tarafından hazırlanan Kinedu, kişiselleştirilmiş aktivite planları, kilometre taşı bilgileri, sağlıkla ilgili makaleler ve oyun etkinlikleri ile yeni doğan bebeğinizin gelişimi için sağlam bir temel oluşturmak için ebeveynlik ipuçları sunar. Her aktiviteye kolay takip edilen kısa videolar eşlik eder. Bu da konu hakkında sizin de bilgilenmeniz açısından oldukça önemlidr. Hamileyseniz, Kinedu gebeliğiniz boyunca size rehberlik edecektir. Doğum yaptığınızda ise bebeğinizin gelişimi hakkında faydalı bilgiler sunacaktır.

Çocuğunuzun büyümesi kendi hızıyla gelişir, bu nedenle günlük video aktivite setlerinin kişiselleştirilmesi, yeni doğuştan yürümeye ve ötesine geçtikçe daha da zorlaşmaya devam eder. Bebeğinizin hassas gelişim dönemlerini hesaba katarak doğru zamanda doğru becerileri öğretmek için planınız kurulacaktır. Kinedu, bilişsel, dilsel, fiziksel, sosyal ve duygusal gelişmeyi de içeren dört büyüme alanı üzerinde çalışıyor. Önerilen aktiviteler, her aktiviteyi modelleyen ve çocuğunuzu oyun yoluyla öğreten eğlenceli kısa videolar ile çocuğun gelişimine dayanmaktadır. Her açıdan dikkatli bir eğitim sistemi eşliğinde bebeğinizi büyütmenize imkan tanıyan Kinedu mobil uygulaması sayesinde annelik hakkında başarılı makaleler okuyacaksınız.

Gelişim esnasında bebeğinizin ihtiyaç duyduğı tüm iletişimsel bilgileri toplu bir şekilde size sunan Kinedu mobil uygulaaması tüm içerikleri ile birlikte tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Her içeriği kendi çocuğunuza göre ayarlayarak kullanabilirsiniz. İlk kez anne oluyorsanız Kinedu'nun başarılı ipuçları doğrultusunda bebeğiniz ile sağlıklı iletişim kurmanın kolay yolunu keşfedeceksiniz. Kinedu mobil uygulaması akıllı cihazınız yanınızda oldupu sürece her an size detaylı bilgi sunacaktır. Çeşitli makaleler, videolu içerikler ve bebeğiniz ile birlikte yapabileceğiniz eğlenceli aktiviteler Kinedu'nun kategorileri arasında saklıdır. Her birini zamanla değerlendirebilirsiniz. Uygulamada yer alan hesabınıza bebeğinizin bakıcısını ya da aile üyelerinizi de ekleyebilirsiniz. Böylelikle onlardan Kinedu'nun seçeneklerinden faydalanacak ve bebeğiniz hakkında detaylı bilgi edinerek yanlış bir işlemin önüne geçecektir. Annelik heyecanınızı Kinedu mobil uygulaması ile destekleyerek kendinizi rahatlatın. Bilmediğiniz her konu Kinedu mobil uygulamasının eğitimsel makaleleri ile anında sizlere sunularak sizileri bilgilendiriyor.

Kinedu indir